Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mylimos ir profesionalų – MAKE UP REVOLUTION FLAWLESS šešėlių paletės

Pripažinkite, akių šešėlių paletės bei pagrindinis makiažo akcentas visuomet buvo, yra, ir bus – akys. Dažnai visažistų fantazija sugeba išpiešti įvairiausius paveikslus, o priemonės, kurias jie naudoja, atrodo tolimos, ir labai brangios. Tačiau galiu Jus pradžiuginti – EUROKOS parduotuvėse egzistuoja tokia akių šešėlių palečių linija, kurią neretai naudoja ir garsūs visažistai bei profesionalai. O ką jau bekalbėti apie tuos, kurie nori susikurti vis kitokį įvaizdį kas dieną? Šiandien mano apžvalgoje net 3 šešėlių paletės: REVOLUTION BEYOND FLAWLESS, REVOLUTION FLAWLESS ir REVOLUTION FLAWLESS MATTE.
Tad pradėsime nuo mano labiausiai nunaudotos (kaip ir galite matyti), mylimiausios paletės MAKE UP REVOLUTION FLAWLES. Kodėl būtent ji? Gražios, aiškios, pigmentuotos spalvos, kurios ant akių voko pasidengia kreminiu ir maloniu pavidalu. Išsisklaidymas tobulas, o akių makiažo variantų galima susikurti daugybę :) Burgundo spalvos gražiai žėri. Na o matinės nėra itin pigmentuotos, tačiau jos ir neturi būti tokios ryškios, kaip žėrintys šešėliai – juk jos teturi būti pereinama spalva, kuri gražiai ištušuoja kitus šešėlius. Spalvų suderinamumas paletėje itin kruopščiai atrinktas, spalvas galite pasirinkti pagal progą – romantiškam makiažui švelnios, lengvos bei pastelinės spalvos, o rudens rokenrolui – burgundiškas ir tamsus, šiek tiek seksualus makiažas, kuris sugebės paversti Jūsų žvilgsnį viliokišku bei žaismingu. Verta paminėti, jog šioje paletėje vyrauja daugiau violetinių, tamsaus aukso, rausvų spalvų, kurios gražiausiai dera su žaliomis ar rudomis akimis.
Antra pagal naudojimą ir patikimą (kadangi esu žaliaakė/rudaakė, tai pirmosios paletės spalvos tinka daug geriau), yra MAKE UP REVOLUTION BEYOND FLAWLESS paletė. Bronzos, aukso spalvos, kuriose susipina ir lengva šampano bei kreminė spalva, pavers bet kokį makiažą lengvu, arba gundančiu vakariniu. Matau tokią lengvai paprastą perspektyvą, jog MAKE UP REVOLUTION paletės labai panašios į žymiąsias ( ir itin brangias) URBAN DECAY NAKED paletes. Tad jei lygintumėme, šios paletės tikrai nenusileidžia pigmentacija ( gal tik reikia pridėti keletą papildomų sluoksnių, ar sudrėkinti šepetėlį pigmento intensyvumui), tačiau išsilaikymas ant akių vokų (net itin riebių), yra tikrai geras, ir tolygus minėtiems brangiems šešėliams. Ši paletė daugiau tinkama mėlynų, žydrų akių merginoms, kurios nori pagyvinti savo akių spalvą, suteikti joms gilų efektą, kuris atsispindėtų bronzinio, kasdieninio rudens makiaže. Verta žinoti, jog šio sezono spalvos – Nude (žemiškos, paprastos, smėlio, kūno), tad su šia palete tikrai neprašausite. Kaip ir pirmoje paletėje, taip ir antroje, spalvos suderintos tobulai, yra ir matinio užbaigimo, bet kartu ir švytinčio šešėlio, leidžiančio varijuoti tarp skirtingų akių makiažų. Tad tikrai labai rekomenduoju!
Na ir trečioji, mažiausiai naudojama paletė yra MAKE UP REVOLUTION FLAWLESS MATTE. Kodėl mažiausiai naudojama? Jog ji buvo pati pirmoji, kurią nusipirkau, ir kai užsimaniau daugiau blizgesio ir švytėjimo, mano stalčiuose atsirado ir dvi kitos paletės. Tad spalvos, kurios yra šioje, galite rasti ir kitose paletėse. Taip pat ne itin sužavėjo matinių spalvų pigmentacija – intensyviau pasklaidžius šepetėlį, galite neberasti spalvos ant akių voko. Tačiau žinote, kam labiausiai rekomenduoju šią paletę? Pradedančiosioms, kurios tiesiog negali atitraukti akių nuo YOUTUBE ir kitų socialinių medijų, kuriose mato tiek daug makiažo, ir galvoja, kur gi gauti tiek daug spalvų? Tad ši paletė – itin tinkama eksperimentams: išmokti išsklaidyti spalvą, padaryti gražų perėjimą nuo akies voko raukšlės iki antakio, išmokti, kaip padaryti žymiąją techniką „CUT CREASE“ (aiški linija tarp voko, ir akies kauliuko), ir begales kitų. Išmoksite tobulai atitaikyti, kiek kokio pigmento reikia dėti, kada jausti saiką, o kada net nenukratyti šepetėlio. Tad labai labai Jums rekomenduoju.
------------- Na ir geriausia dalis – MAKE UP REVOLUTION paletėms EUROKOS parduotuvėse taikoma net -50% nuolaida. Geresnės progos įsigyti šias paletes, kažin ar kada sulauksite, tad let's go! Bučkių lietus!! G.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

MAC "Prep and Prime" - Oh YES, or GOD NO!

Labas! Žadėjau, kad kalbėsiu tik apie tas priemones, kurių reikia vengti, arba žūtbūt nusipirkti. Taigi visų Dievų Dievas - MAC . Na tai pakelkim rankas visi, kurie yra girdėję apie žymųjį MAC "Prep and Prime". Jis buvo, yra ir tikriausiai bus visuose Youtube vaizdo įrašuose, pas visus vizažistus, pas visus Tavo draugus ar net pas kaimynę. Pasižiūri į kainą, ir pasakai - kodėl? Už ką? Beveik 21 euras. Dauguma mūsų, už tokius pinigus pagyventų gerą savaitę. Pasitaupant, gal net ir savaitgaliui liktų. Bet apie jį tiek daug girdėjau, kad giliai įkvėpusi stvėriau pakuotę, ir nežiūrint į konsultantės akis padėjau beveik paskutiniuosius savo banknotus ant prekystalio. IMKIT VISKĄ. Pasišokinėdama parlėkiau namo, suskubau viską pakuoti, lupti, plėšti, purkšti... Ir nieko. Ar girdit mane??? NIEKO GERO! Visų pirma, teiginys, jog jis gerai paruošia odą ir išlaiko makiažą ilgą laiką yra grynų gryniausias šlamštas! (atsiprašau tų, kurios jį dievina, bet pripažinkit, jūs no

Amžiaus dvikova - Maybelline "Fit me" Matte and Poreless Lietuva vs Amerika

Labas drauge! Tikriausiai tokie įrašai pamažu pradeda lįsti į dienos šviesą. Kodėl? Nes pagaliau turime priėjimą prie kosmetikos priemonių, kurios taip išgirtos iš už Atlanto ribų. Tik ar kada nors galvojote, kad tos priemonės, kurios pasiekia mus, ir kurias matome savo prekybos centre, yra du visiškai skirtingi dalykai? Tad šiandien sugalvojau padaryti lengvą dvikovą žymiosios Maybelline "Fit me" Matte and Poreless. Pripažinsiu, kai tik pamačiau ją Youtube erdvei, pradėjau lengvai svaigti, ir nerimauti, kada ji pasieks ir mūsų lentynas. Jos dengimas, spalva, išsilaikymas taip gražiai atrodė svetur, jog supratau, kad pagaliau turiu šansą atrasti savo makiažo pagrindą. O brolau, kaip klydau.  Visų pirma, noriu tyliai pasidžiaugti, jog mano gyvenime egzistuoja labai brangus žmogus, kuris tampa dar brangesnis tuomet, kai pariodiškai keliauja į svajonių šalį - Ameriką. Šios dienos dažnai laukiu taip, kaip vaikas Kalėdų. Žinoma, būna gaila jos nematyti kelias savaites, b