Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Didysis sprogimas - PHYSICIANS FORMULA jau Lietuvoje!!

Labas! Pameni, kai kalbėjome, jog dauguma užsienio prekių ženklų kažkaip dideliu lankstu lenkia mūsų šalį? Na, noriu Tave nudžiuginti neįtikėtina naujiena, kuri tikiu ir Tau bus labai labai džiaugsminga! Tam tadadammmm – PHYSICIANS FORMULA pasiekė Lietuvos lentynas, ir bus parduodama išsikirtinai EUROKOS parduotuvėse!!!! Tikriausiai esate girdėjusios apie jų tušus, bronzerius, pudra, natūralią sudėti, gardų Butter Bronzer kvapą... Tad apie jį šiandien ir pakalbėsime. Pirmasis klausimas, kurį uždaviau, išgirdus, jog pas mus atkeliauja šis prekės ženklas, tai "AR BUS BUTTER BRONZER"??? Na žinot, Youtube reklama, užsienio tinklaraštininkių palyginimas su žymiaisiais NARS, MARC JACOBS, ir prioritetas naudoti visgi lieka tik šį bronzerį. Tad norom nenorom man į galvą buvo įkalta, kad jau ką ką, bet jį tai privalau išbandyti. Ir jis mano rankose. Taip taip, aš jį galiu pačiupinėti!! Stengsiuosi neišlupti jo, gražiai išpakuoti, bet net jaučiu, kaip dreba rankos. Taip nesijaudinau tikriausiai net per savo vestuves, maudama savo vyrui auksinį žiedą, ir žadėdama gyventi ilgai ir laimingai. Išpakuoju. Ir pirmą, ką pastebiu, tai ryškią, fainą, malonią pakuotę, kuri, pripažinsiu, galvojau bus šiek tiek "rimtesnė". Jaučiasi truputis plastiko, bet kam gi svarbu, kai viduje bet kokiu atveju laukia geras produktas?
Atsargiai atidarau. Ir pirmas dalykas, kuris mane tiesiog pribloškia ir nubloškia - kvapas! Taip, tas pats kokosušokoladokaramelinėsvajonėodieve, kvapas. Dabar nebesistebiu, kodėl visas Youtube ūžė ir svaigo dėl jo kvapo. Kažkuo primena ESSENCE bronzerio kvapo toną, tačiau jis kur kas, ką jau ten kur kas, daug labiau stipresnis. Nežinau, ar tie žmonės, kurie yra jautrūs kvapams bus patenkinti, bet asmeniškai aš galėčiau kvėpuoti šiuo dievišku gardumynu kad ir visą dieną.
Pats faktas, ar bronzeris geras, man buvo net neįdomus, norėjau tik turėti tai, ką turi visi. Tačiau jį pabandžiau. Ir atsisveikinau su visais kitais turėtais bronzeriais, ir pasisveikinau su savo nauja meile. Kodėl? Žinot, pavadinime ne veltui yra žodis BUTTER. Taip, jis tikrai sviestinis, malonus kaip marmaledas (bet ne minkštas, tiesiog sviestinis, na žinot), malonus, sklaidosi tobulai, o spalva... Jis tikriausiai netiktų tik toms, kurios turi itin tamsų odos toną, arba smaginasi su savaiminiu įdegiu, kuris pripažįsta tik Egipto žemę. Visoms kitoms, skaisčioms (ha) lietuvaitėms, turėtų tikrai tikti! Jis ne ryžas, bet ir ne rudas, toks švelniai karamelinis su biški rudumo, bet ne kontūravimo pilkumo, na toks pats tas!
Nežinau, ar Jums jo reikia. Juokauju. Pirkit. Čia ir dabar. Kol kas jį galite rasti EUROKOS e-parduotuvėje, vėliau, tikiuosi, atsiras ir fizinėje. Ko nenorėčiau, kadangi iškvepinsit visą bronzerio kvapą..Juokauju. Jau spirgu kaip noriu išbandyti dar ir dar ir dar daugiau visko. Bet visų pirmiausia : BUTTER BRONZER. Bėkit. Pirkt. Dabar. Bučkių lietus! G.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Žymiosios URBAN DECAY "NAKED" 3 šešėlių paletės dublikatas Lietuvoje!

Labas! Atleisk, atleisk, buvau šiek tiek dingusi. Atsiradusi saulė vertė mane būti lauke, kadangi žinau, jog prasidėjus rudeniui lindėsiu namuose. Tačiau, turėjau galimybę įsigyti tokį produktą, kuris sudrebino mano pasaulį, ir apvertė jį aukštyn kojomis!( va ką gali padaryti makiažas paprastam žmogeliui) Kažkada buvau paprasta mergaitė, kuri dažydavosi su ESSENCE ir galvodavo, jog mano akių makiažas prilygsta aukščiausio lygio profesionalams. Tuomet atradau Youtube kanalą, ir supratau, kad grožio pasaulyje esu kaip mažas lašelis jūroje. Ir tuomet išgirdau kompaniją URBAN DECAY. Tuomet Youtube viršūnėje karaliavo pirmoji jų paletė, ir varvinau seilę galvodama, kiek daug galėčiau atiduoti, jog turėčiau kažką iš šios linijos. Ėjo laikas, mano norai nesikeitė, todėl savo gimtadieniui iš tos pačios draugės,kuri periodiškai aplanko JAV, gavau staigmenėlę - URBAN DECAY NAKED 3 paletę. Rožinę, gražią, nuostabią, nepakartojama. Kaip matote nuotraukose, mylėjau ją taip, kaip dabar myliu sa

Amžiaus dvikova - Maybelline "Fit me" Matte and Poreless Lietuva vs Amerika

Labas drauge! Tikriausiai tokie įrašai pamažu pradeda lįsti į dienos šviesą. Kodėl? Nes pagaliau turime priėjimą prie kosmetikos priemonių, kurios taip išgirtos iš už Atlanto ribų. Tik ar kada nors galvojote, kad tos priemonės, kurios pasiekia mus, ir kurias matome savo prekybos centre, yra du visiškai skirtingi dalykai? Tad šiandien sugalvojau padaryti lengvą dvikovą žymiosios Maybelline "Fit me" Matte and Poreless. Pripažinsiu, kai tik pamačiau ją Youtube erdvei, pradėjau lengvai svaigti, ir nerimauti, kada ji pasieks ir mūsų lentynas. Jos dengimas, spalva, išsilaikymas taip gražiai atrodė svetur, jog supratau, kad pagaliau turiu šansą atrasti savo makiažo pagrindą. O brolau, kaip klydau.  Visų pirma, noriu tyliai pasidžiaugti, jog mano gyvenime egzistuoja labai brangus žmogus, kuris tampa dar brangesnis tuomet, kai pariodiškai keliauja į svajonių šalį - Ameriką. Šios dienos dažnai laukiu taip, kaip vaikas Kalėdų. Žinoma, būna gaila jos nematyti kelias savaites, b