Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Didysis sprogimas - PHYSICIANS FORMULA jau Lietuvoje!!

Labas! Pameni, kai kalbėjome, jog dauguma užsienio prekių ženklų kažkaip dideliu lankstu lenkia mūsų šalį? Na, noriu Tave nudžiuginti neįtikėtina naujiena, kuri tikiu ir Tau bus labai labai džiaugsminga! Tam tadadammmm – PHYSICIANS FORMULA pasiekė Lietuvos lentynas, ir bus parduodama išsikirtinai EUROKOS parduotuvėse!!!! Tikriausiai esate girdėjusios apie jų tušus, bronzerius, pudra, natūralią sudėti, gardų Butter Bronzer kvapą... Tad apie jį šiandien ir pakalbėsime. Pirmasis klausimas, kurį uždaviau, išgirdus, jog pas mus atkeliauja šis prekės ženklas, tai "AR BUS BUTTER BRONZER"??? Na žinot, Youtube reklama, užsienio tinklaraštininkių palyginimas su žymiaisiais NARS, MARC JACOBS, ir prioritetas naudoti visgi lieka tik šį bronzerį. Tad norom nenorom man į galvą buvo įkalta, kad jau ką ką, bet jį tai privalau išbandyti. Ir jis mano rankose. Taip taip, aš jį galiu pačiupinėti!! Stengsiuosi neišlupti jo, gražiai išpakuoti, bet net jaučiu, kaip dreba rankos. Taip nesijaudinau tikriausiai net per savo vestuves, maudama savo vyrui auksinį žiedą, ir žadėdama gyventi ilgai ir laimingai. Išpakuoju. Ir pirmą, ką pastebiu, tai ryškią, fainą, malonią pakuotę, kuri, pripažinsiu, galvojau bus šiek tiek "rimtesnė". Jaučiasi truputis plastiko, bet kam gi svarbu, kai viduje bet kokiu atveju laukia geras produktas?
Atsargiai atidarau. Ir pirmas dalykas, kuris mane tiesiog pribloškia ir nubloškia - kvapas! Taip, tas pats kokosušokoladokaramelinėsvajonėodieve, kvapas. Dabar nebesistebiu, kodėl visas Youtube ūžė ir svaigo dėl jo kvapo. Kažkuo primena ESSENCE bronzerio kvapo toną, tačiau jis kur kas, ką jau ten kur kas, daug labiau stipresnis. Nežinau, ar tie žmonės, kurie yra jautrūs kvapams bus patenkinti, bet asmeniškai aš galėčiau kvėpuoti šiuo dievišku gardumynu kad ir visą dieną.
Pats faktas, ar bronzeris geras, man buvo net neįdomus, norėjau tik turėti tai, ką turi visi. Tačiau jį pabandžiau. Ir atsisveikinau su visais kitais turėtais bronzeriais, ir pasisveikinau su savo nauja meile. Kodėl? Žinot, pavadinime ne veltui yra žodis BUTTER. Taip, jis tikrai sviestinis, malonus kaip marmaledas (bet ne minkštas, tiesiog sviestinis, na žinot), malonus, sklaidosi tobulai, o spalva... Jis tikriausiai netiktų tik toms, kurios turi itin tamsų odos toną, arba smaginasi su savaiminiu įdegiu, kuris pripažįsta tik Egipto žemę. Visoms kitoms, skaisčioms (ha) lietuvaitėms, turėtų tikrai tikti! Jis ne ryžas, bet ir ne rudas, toks švelniai karamelinis su biški rudumo, bet ne kontūravimo pilkumo, na toks pats tas!
Nežinau, ar Jums jo reikia. Juokauju. Pirkit. Čia ir dabar. Kol kas jį galite rasti EUROKOS e-parduotuvėje, vėliau, tikiuosi, atsiras ir fizinėje. Ko nenorėčiau, kadangi iškvepinsit visą bronzerio kvapą..Juokauju. Jau spirgu kaip noriu išbandyti dar ir dar ir dar daugiau visko. Bet visų pirmiausia : BUTTER BRONZER. Bėkit. Pirkt. Dabar. Bučkių lietus! G.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

MAC "Prep and Prime" - Oh YES, or GOD NO!

Labas! Žadėjau, kad kalbėsiu tik apie tas priemones, kurių reikia vengti, arba žūtbūt nusipirkti. Taigi visų Dievų Dievas - MAC . Na tai pakelkim rankas visi, kurie yra girdėję apie žymųjį MAC "Prep and Prime". Jis buvo, yra ir tikriausiai bus visuose Youtube vaizdo įrašuose, pas visus vizažistus, pas visus Tavo draugus ar net pas kaimynę. Pasižiūri į kainą, ir pasakai - kodėl? Už ką? Beveik 21 euras. Dauguma mūsų, už tokius pinigus pagyventų gerą savaitę. Pasitaupant, gal net ir savaitgaliui liktų. Bet apie jį tiek daug girdėjau, kad giliai įkvėpusi stvėriau pakuotę, ir nežiūrint į konsultantės akis padėjau beveik paskutiniuosius savo banknotus ant prekystalio. IMKIT VISKĄ. Pasišokinėdama parlėkiau namo, suskubau viską pakuoti, lupti, plėšti, purkšti... Ir nieko. Ar girdit mane??? NIEKO GERO! Visų pirma, teiginys, jog jis gerai paruošia odą ir išlaiko makiažą ilgą laiką yra grynų gryniausias šlamštas! (atsiprašau tų, kurios jį dievina, bet pripažinkit, jūs no

Žymiosios URBAN DECAY "NAKED" 3 šešėlių paletės dublikatas Lietuvoje!

Labas! Atleisk, atleisk, buvau šiek tiek dingusi. Atsiradusi saulė vertė mane būti lauke, kadangi žinau, jog prasidėjus rudeniui lindėsiu namuose. Tačiau, turėjau galimybę įsigyti tokį produktą, kuris sudrebino mano pasaulį, ir apvertė jį aukštyn kojomis!( va ką gali padaryti makiažas paprastam žmogeliui) Kažkada buvau paprasta mergaitė, kuri dažydavosi su ESSENCE ir galvodavo, jog mano akių makiažas prilygsta aukščiausio lygio profesionalams. Tuomet atradau Youtube kanalą, ir supratau, kad grožio pasaulyje esu kaip mažas lašelis jūroje. Ir tuomet išgirdau kompaniją URBAN DECAY. Tuomet Youtube viršūnėje karaliavo pirmoji jų paletė, ir varvinau seilę galvodama, kiek daug galėčiau atiduoti, jog turėčiau kažką iš šios linijos. Ėjo laikas, mano norai nesikeitė, todėl savo gimtadieniui iš tos pačios draugės,kuri periodiškai aplanko JAV, gavau staigmenėlę - URBAN DECAY NAKED 3 paletę. Rožinę, gražią, nuostabią, nepakartojama. Kaip matote nuotraukose, mylėjau ją taip, kaip dabar myliu sa