Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Žymiosios URBAN DECAY "NAKED" 3 šešėlių paletės dublikatas Lietuvoje!

Labas! Atleisk, atleisk, buvau šiek tiek dingusi. Atsiradusi saulė vertė mane būti lauke, kadangi žinau, jog prasidėjus rudeniui lindėsiu namuose. Tačiau, turėjau galimybę įsigyti tokį produktą, kuris sudrebino mano pasaulį, ir apvertė jį aukštyn kojomis!( va ką gali padaryti makiažas paprastam žmogeliui)
Kažkada buvau paprasta mergaitė, kuri dažydavosi su ESSENCE ir galvodavo, jog mano akių makiažas prilygsta aukščiausio lygio profesionalams. Tuomet atradau Youtube kanalą, ir supratau, kad grožio pasaulyje esu kaip mažas lašelis jūroje. Ir tuomet išgirdau kompaniją URBAN DECAY. Tuomet Youtube viršūnėje karaliavo pirmoji jų paletė, ir varvinau seilę galvodama, kiek daug galėčiau atiduoti, jog turėčiau kažką iš šios linijos. Ėjo laikas, mano norai nesikeitė, todėl savo gimtadieniui iš tos pačios draugės,kuri periodiškai aplanko JAV, gavau staigmenėlę - URBAN DECAY NAKED 3 paletę. Rožinę, gražią, nuostabią, nepakartojama. Kaip matote nuotraukose, mylėjau ją taip, kaip dabar myliu savo vyrą. Kiekviena dieną ranka siekė link jos, buvo laikas, kai kažkada tiesiog pagavau save į ją bežiūrint, ir galvojau, jog nieko geriau už ją būti negali.
Taip po truputį po truputį pradėjau eksperimentuoti su savo akių makiažu. Kurdavau įvaizdžius, ir galvodavau, kad pigmentacija, kuri yra šioje paletėje, yra verta kiekvieno cento (tuo metu ji buvo tik atsiradusi, tad ir kaina jos buvo itin simpatiška). Galvojau, kad tai geriausia, kas man galėjo nutikti šiame pasaulyje. Galvojau. Ir pasirodo klydau taip, kad dabar norisi duoti praeities MAN per sprandą. Nepirkau jokių palečių. Niekada. Vieną kitą pabandydavau, bet vis tiek grįždavau prie šios. Ir su tuo žymiuoju MAC FIX PLUS padrėkindavau, ir buvau laiminga bei patenkinta. Net galvojau įsigyti kitas NAKED paletes, bet o brolau, radau kai ką daug geriau.
Besėdint darbo vietoje pamačiau, jog EUROKOS parduotuvėje taikoma nuolaida visai dekoratyvinei kosmetikai. Nors stalčiai pilni jos, tačiau sugalvojau ją papildyti. Akis užkliuvo už MAKEUP REVOLUTION FLAWLESS paletės. Kadangi turėjau ICONIC, ir išmečiau ją į šiukšlių dėžę, pagalvojau nerizikuoti. Tačiau kaip ten sakoma, kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Ir oj, kiek daug aš jo išgėriau ( juokauju, nelabai). Parsinešiau savo grožį namo. Išpakavau, atidariau paletę.. Ir mane pribloškė spalvos. Pagalvojau, tiks į darbą. Išbandžiau jos pigmentaciją ant rankos. Ir atsiprašiau visų kosmetikos dievų, kad buvau nusispjovusi į pigesnius brandus. Ši paletė yra kažkas.. dieviško. Nepakartojamo. Ir visa galva lenkia URBAN DECAY. Kaip matote nuotraukose, palyginimai ant rankos ženklūs. Ant akių, dar didesni. Ji tobulai sklaidosi, spalvos nepakartojamos, o kaina... Išeitų 5 URBAN DECAY. Kurios prieš šią paletę tiesiog neturi lygių.
Supratau, jog mano numylėtai URBAN paletei laikas išeiti į pensiją. Užtarnauto poilsio. Ir atsigulti giliai giliai stalčiui, kaip prisiminimui, kad kažkuomet turėjau tokią paletę. O į jos vietą ateina naujas favoritas. Jau dairausi kitų atspalvių. Aš noriu dar!
Ir pamenat, kai sakiau, kad rašysiu, kada verta pataupyti o kada paišlaidauti? Tai marš į parduotuvę pirkt REVOLUTION paletės, o pakeliui pagriebkit porą plytų šokolado. Ir sąžinė rami, ir pasidažius būsit labai gražiai. P.S: žinau tokį pletką, kad daug vizažisčių naudoją MAKEUP REVOLUTION paletes. Taip kad...Jum spręst.
Bučkių lietus! G.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Amžiaus dvikova - Maybelline "Fit me" Matte and Poreless Lietuva vs Amerika

Labas drauge! Tikriausiai tokie įrašai pamažu pradeda lįsti į dienos šviesą. Kodėl? Nes pagaliau turime priėjimą prie kosmetikos priemonių, kurios taip išgirtos iš už Atlanto ribų. Tik ar kada nors galvojote, kad tos priemonės, kurios pasiekia mus, ir kurias matome savo prekybos centre, yra du visiškai skirtingi dalykai? Tad šiandien sugalvojau padaryti lengvą dvikovą žymiosios Maybelline "Fit me" Matte and Poreless. Pripažinsiu, kai tik pamačiau ją Youtube erdvei, pradėjau lengvai svaigti, ir nerimauti, kada ji pasieks ir mūsų lentynas. Jos dengimas, spalva, išsilaikymas taip gražiai atrodė svetur, jog supratau, kad pagaliau turiu šansą atrasti savo makiažo pagrindą. O brolau, kaip klydau.  Visų pirma, noriu tyliai pasidžiaugti, jog mano gyvenime egzistuoja labai brangus žmogus, kuris tampa dar brangesnis tuomet, kai pariodiškai keliauja į svajonių šalį - Ameriką. Šios dienos dažnai laukiu taip, kaip vaikas Kalėdų. Žinoma, būna gaila jos nematyti kelias savaites, b

Didysis sprogimas - PHYSICIANS FORMULA jau Lietuvoje!!

Labas! Pameni, kai kalbėjome, jog dauguma užsienio prekių ženklų kažkaip dideliu lankstu lenkia mūsų šalį? Na, noriu Tave nudžiuginti neįtikėtina naujiena, kuri tikiu ir Tau bus labai labai džiaugsminga! Tam tadadammmm – PHYSICIANS FORMULA pasiekė Lietuvos lentynas, ir bus parduodama išsikirtinai EUROKOS parduotuvėse!!!! Tikriausiai esate girdėjusios apie jų tušus, bronzerius, pudra, natūralią sudėti, gardų Butter Bronzer kvapą... Tad apie jį šiandien ir pakalbėsime. Pirmasis klausimas, kurį uždaviau, išgirdus, jog pas mus atkeliauja šis prekės ženklas, tai "AR BUS BUTTER BRONZER"??? Na žinot, Youtube reklama, užsienio tinklaraštininkių palyginimas su žymiaisiais NARS, MARC JACOBS, ir prioritetas naudoti visgi lieka tik šį bronzerį. Tad norom nenorom man į galvą buvo įkalta, kad jau ką ką, bet jį tai privalau išbandyti. Ir jis mano rankose. Taip taip, aš jį galiu pačiupinėti!! Stengsiuosi neišlupti jo, gražiai išpakuoti, bet net jaučiu, kaip dreba rankos. Taip nesijaudi