Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

MAC "Prep and Prime" - Oh YES, or GOD NO!

Labas!

Žadėjau, kad kalbėsiu tik apie tas priemones, kurių reikia vengti, arba žūtbūt nusipirkti. Taigi visų Dievų Dievas - MAC.


Na tai pakelkim rankas visi, kurie yra girdėję apie žymųjį MAC "Prep and Prime". Jis buvo, yra ir tikriausiai bus visuose Youtube vaizdo įrašuose, pas visus vizažistus, pas visus Tavo draugus ar net pas kaimynę.

Pasižiūri į kainą, ir pasakai - kodėl? Už ką? Beveik 21 euras. Dauguma mūsų, už tokius pinigus pagyventų gerą savaitę. Pasitaupant, gal net ir savaitgaliui liktų. Bet apie jį tiek daug girdėjau, kad giliai įkvėpusi stvėriau pakuotę, ir nežiūrint į konsultantės akis padėjau beveik paskutiniuosius savo banknotus ant prekystalio. IMKIT VISKĄ.

Pasišokinėdama parlėkiau namo, suskubau viską pakuoti, lupti, plėšti, purkšti...

Ir nieko. Ar girdit mane??? NIEKO GERO!

Visų pirma, teiginys, jog jis gerai paruošia odą ir išlaiko makiažą ilgą laiką yra grynų gryniausias šlamštas! (atsiprašau tų, kurios jį dievina, bet pripažinkit, jūs norėjot jį pamėgti ir gal net mėgstat tik dėl to, kad gaila išleistų pinigų ir jį reikia kažkaip pateisinti)

Tad pradėkime nuo pasiruošimo. Žinau visus triukus ir patarimus, ką ir kaip daryti, jog makiažas išsilaikytų visą dieną. Paruošiau savo odą, sulaukiau tinkamos progos pasidaryti sunkų makiažą, pasipurškiau lengvu vandenėliu savo veidą, palaukiau kol nudžius, na tada visos procedūros, dalykai, reikalai, ir atėjo laikas fiksuoti.

Visų pirma, priemonė naudojasi žaibiškai. Pats jos dozavimas gal ir malonus - purškia tolygiai, atgaivina, pasidaro toks ach...gera, priemonės gražiai atsistoja į savo vietas, sugula ten kur reikia, susilygina su oda, na tiesiog pasaka, bet ne produktas. BET. Turiu paminėti, kad  mano oda yra riebi. Ne šiaip riebi tik biškį, ar ten kol sportuoji, bet visą laiką, net sėdint vietoje. Tad už tokį produktą, kuris reikalauja nuskausmint piniginę kaip turi būt, tikrai tikiuosi daugiau nei gaivios dulksnos.

Išvažiavau į vakarūška,ir jau taksi automobilyje pastebėjau, kaip pradeda blizgėti nosis. Pusvalandžio bėgyje, lėtai vaikštant ir šnekučiuojantis, išgirdau komentarą - gal nueik "pasipudruoti nosytės".. Ir tai nebuvo perkeltinė prasmė.Žvilgėjau visa kaip disko kamuolys - didžėjus galėjo statyti mane, vietoje apšvietimo. Kadangi savo brangųjį turėjau rankinėje, kaip ir patariama, dar kartą lengvai perėjau per visą veidą, ir galvojau, kad problema išspręsta. Vakaro eigoje, tiesiog jaučiau kaip bėga mano makiažas. Priemonės pradėjo čiuožinėti veidu, išryškėjo visi kontūravimai, kurie turėjo įrodyti, kad mano veidas natūraliai toks kūdas ir išraiškingas.

Na, galvoju, gal taip kas. Pasidariau identišką makiažą kitai progai, tačiau MAC neliečiau. Ir ką jūs sau manot? Šokau trypiau iki paryčių, ir neturėjau jokių problemų.

Kartas nuo karto, vis pasipurkšdavau MAC priemone, kad įsitikinčiau, ar tikrai ji man taip netinka. Ir nesvarbu, ar eičiau į parduotuvę, ar į kiną su draugais, ar tiesiog lengvam pasivaikščiojimui - jis tiesiog netinka.

Pradėjau domėtis dar labiau. Pasirodo, daugumai jis iš tiesų ne taip jau ir patinka. Na taip, sulygina viską į vietas, tačiau nei makiažo išsilaikymas, nei odos paruošimas sunkioms priemonėms, nedraugauja su šiuo produktu. Tai leiskit paklaust - KOKIO VELNIO LEISTI TOKIUS PINIGUS???

Kertinis akmuo buvo tuomet, kai išaušo mano vestuvių diena. Nuvykau pas gerai žinomą specialistę, apturėjau puikią patirtį ir nuostabų makiažą, iki tol, kol ji išsitraukė mano "draugelį". Dar mintyse pagalvojau - gal kažką pasakyt?? Tai suma sumarum, dėkoju savo liudininkei, kuri visą dieną šalia savęs turėjo makiažo priemonių lagaminą. Ir dar savo fotografei, kuri nuotraukas suredagavo taip, kad čiuožinėjimo taip smarkiai nesimato (nors gerai įsižiūrėjus, matau, kur ir kas ten bėgo nuo to veido)

Galima sakyti, kad po profesionalaus makiažo savo veidą tvarkiausi jau po valandos. Ir dar po valandos. Ir taip kas valandą. Dar išgirdau ir klausimą - kas tau čia uždėta, kad viskas lyg nuslysta??

Tad merginos, moteros, mergaitės, ir visa kitą. Pasakysiu tiesiai šviesiai. Aš tikrai noriu jį mylėti. Turiu net antrą buteliuką ir vis bandau. Nuoširdžiai sau pasakykit - ar jis tikrai jums taip patinka, ar jūs tik norite, kad patiktų? Juk tokia suma pinigų turi pasiteisinti. Elementariausias "EVIAN" veido vanduo atgaivina lygiai taip pat, Makeup Revolution, Essence fiksatorius užblokuoja makiažą daug geriau. Tad pasakykit jūs man, ar tikrai jau jis toks geras? Sausą odą turinčios merginos - pasireiškit! Na o mano draugės riebiaodės, ar mišriaodės, patarsiu paprastai - kad ir kaip norit, kad ir kaip visos turi, pataupykit.

Atsiprašau MAC, bet tikrai GOD NO.

Tikiuosi, kad mes vis dar draugės?

Bučkių lietus!

G.

Komentarai

  1. O man labai patinka :) tačiau naudoju nei kaip primer'į, nei kaip fiksatorių - pabaigus veido rutiną(primeris, foundation, concealer'is, bronzeris, loose powder, antakiai ir t.t) užsipurškiu, viską nerealiai sulygina! Po to pereinu prie akių ir užpurškiu kokio kito fiksatoriaus(šiuo metu urban decay all nigher). Didžiulis pliusas - highliter'į NEREALIAI paryškina. Highlighteris mano visai pigus, jei neklystu iš h&m(prašom neteisti, visai neblogas :D), tačiau su fix+ atrodo lyg būčiau su becca champagne pop pasidažius! Tai va, yra tam tikrų minusų(netinka kaip primeris arba fiksatorius, todėl false advertisement), bet turi ir žiauriai gerų pliusų, dėl kurių jau greitai pirksiu 4 buteliuką ir visiškai nesigailėsiu :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Amžiaus dvikova - Maybelline "Fit me" Matte and Poreless Lietuva vs Amerika

Labas drauge! Tikriausiai tokie įrašai pamažu pradeda lįsti į dienos šviesą. Kodėl? Nes pagaliau turime priėjimą prie kosmetikos priemonių, kurios taip išgirtos iš už Atlanto ribų. Tik ar kada nors galvojote, kad tos priemonės, kurios pasiekia mus, ir kurias matome savo prekybos centre, yra du visiškai skirtingi dalykai? Tad šiandien sugalvojau padaryti lengvą dvikovą žymiosios Maybelline "Fit me" Matte and Poreless. Pripažinsiu, kai tik pamačiau ją Youtube erdvei, pradėjau lengvai svaigti, ir nerimauti, kada ji pasieks ir mūsų lentynas. Jos dengimas, spalva, išsilaikymas taip gražiai atrodė svetur, jog supratau, kad pagaliau turiu šansą atrasti savo makiažo pagrindą. O brolau, kaip klydau.  Visų pirma, noriu tyliai pasidžiaugti, jog mano gyvenime egzistuoja labai brangus žmogus, kuris tampa dar brangesnis tuomet, kai pariodiškai keliauja į svajonių šalį - Ameriką. Šios dienos dažnai laukiu taip, kaip vaikas Kalėdų. Žinoma, būna gaila jos nematyti kelias savaites, b

Mylimos ir profesionalų – MAKE UP REVOLUTION FLAWLESS šešėlių paletės

Pripažinkite, akių šešėlių paletės bei pagrindinis makiažo akcentas visuomet buvo, yra, ir bus – akys. Dažnai visažistų fantazija sugeba išpiešti įvairiausius paveikslus, o priemonės, kurias jie naudoja, atrodo tolimos, ir labai brangios. Tačiau galiu Jus pradžiuginti – EUROKOS parduotuvėse egzistuoja tokia akių šešėlių palečių linija, kurią neretai naudoja ir garsūs visažistai bei profesionalai. O ką jau bekalbėti apie tuos, kurie nori susikurti vis kitokį įvaizdį kas dieną? Šiandien mano apžvalgoje net 3 šešėlių paletės: REVOLUTION BEYOND FLAWLESS, REVOLUTION FLAWLESS ir REVOLUTION FLAWLESS MATTE. Tad pradėsime nuo mano labiausiai nunaudotos (kaip ir galite matyti), mylimiausios paletės MAKE UP REVOLUTION FLAWLES. Kodėl būtent ji? Gražios, aiškios, pigmentuotos spalvos, kurios ant akių voko pasidengia kreminiu ir maloniu pavidalu. Išsisklaidymas tobulas, o akių makiažo variantų galima susikurti daugybę :) Burgundo spalvos gražiai žėri. Na o matinės nėra itin pigmentuotos, tačia